Prywatne pożyczki

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Prywatne pożyczki

Post autor: Kasha »

Korzystanie z pożyczek to moim zdaniem, całkiem dobry pomysł, tylko trzeba brać je bardzo rozsądnie. Może zanim się zdecydujesz na jakaś poczytaj tutaj https://blog.pozyczkabez.pl/ trcohę informacji. Wydaje mi się, ze taka wiedza może Ci się później przydać.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 32
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:08

Re: Prywatne pożyczki

Post autor: katpat »

Dokładnie tak - rozsądek przede wszystkim. Jednak na problemy z długami sprawdzi się pożyczka konsolidacyjna https://habzafinanse.com.pl/pozyczki-ko ... redytowej/, która pozwoli nam pozbyć się nadmiernego zadłużenia.

rurki aluminiowe
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:02

Re: Prywatne pożyczki

Post autor: natasza85 »

Możecie polecić mi jakiś sprawdzony bank dający korzystne pożyczki. Mam pewien problem zdrowotny, chodzi o kilka profesjonalnych zabiegów w klinice stomatologicznej Kraków. Nie posiadam tyle wolnej gotówki, stąd pomysł z pożyczką. Nie boję spłat rat, jednak nie chciałabym spłacać więcej niż to konieczne.
Awatar użytkownika
Jonak
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, 0:29

Re: Prywatne pożyczki

Post autor: Jonak »

Myślę, że w temacie pożyczek wszystko zostało wyjaśnione na tym blogu
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Prywatne pożyczki

Post autor: Kachna »

Wydaje mi się, że takie właśnie pożyczanie pieniędzy jest całkiem spoko ;) Jest to tak naprawdę korzystne dla dwóch stron :) Nie wiem tylko, na ile jest to bezpieczne... czy ktoś z Was korzystał z takiej prywatnej pożyczki?
ODPOWIEDZ