Pożyczki

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Łasica23

Pożyczki

Post autor: Łasica23 »

Cześć, czy macie jakieś doświadczenie z pożyczkami? Zastanawiam się nad jakąs. Trochę ofert przeczytałam już w internecie na https://kokos.pl/pozyczka-online/ i podobnych stronkach. Jakie warianty pożyczkowe są według Was najbardziej opłacalne? Widzę, że tego całkiem sporo jest.
Awatar użytkownika
hadrian
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 23:29

Re: Pożyczki

Post autor: hadrian »

Ja chciałbym zapytac o ofertę Wonga. Zna ktoś ją dokładnie, brał ktos pożyczkę od nich? Jak to wygląda w praktyce?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga, przedstawię Ci naszą ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest również szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiast przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
łabka

Re: Pożyczki

Post autor: łabka »

Mi się podoba to, że dzisiaj jest możliwość wzięcia pożyczki nawet przez internet. Taką opcję oferuje na przykład firma https://concash.pl/ . Różne sytuacje w życiu sie zdarzają, czasem bardzo kryzysowe kiedy potrzebna jest gotówka od zaraz to wówczas taka pożyczka przez internet jest ratunkiem z opresji
Viki94

Re: Pożyczki

Post autor: Viki94 »

Skoro już mowa o pożyczkach, to w pierwszej kolejności warto zorientować się jakie masz możliwości. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-dla-zadluzonych są informacje o pożyczkach dla zadłużonych i tutaj taką można zaciągnąć. Niewątpliwym atutem jest możliwość zaciągnięcia jej nawet nie wychodząc przy tym z domu.
Sisis52

Re: Pożyczki

Post autor: Sisis52 »

A wiedzieliście o tym, że istnieją pożyczki na świadczenia? Ja o tym dowiedziałam się ze strony: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-na-swiadczenia . Swoją drogą, ta oferta jest naprawdę korzystna, a w dodatku wygodna, bo formalności można załatwić online i trwa to dosłownie chwilę.
ODPOWIEDZ