portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Post autor: agresto »

Jaki typ portfelu bitocin będzie najkorzystniejszy dla początkujących? Szukam czegoś, gdzie będę mogła szybko dokonywać zakupu i wymiany kryptowalut, co będzie najlepsze w tej kwestii?
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Post autor: duduk »

Najwygodniejszy jest z całą pewnością portfel online, bo logujesz się do niego jak do banku, jest to szybkie i wygodne oraz stosunkowo bezpieczne rozwiązanie. Jeśli nie masz zamiaru trzymać tam ogromnych pieniędzy, to taki typ portfela, będzie najlepszym rozwiązaniem.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Re: portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Post autor: agresto »

Tego właśnie się spodziewałam. Zastanawiam się jeszcze tylko, jakie obecnie kryptowaluty są najciekawszym wyborem na najbliższy rok, może macie jakieś ciekawe sugestie?
dżeni432

Re: portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Post autor: dżeni432 »

Kryptowaluty? No to logiczne, że będziecie interesowali się z giełdami kryptowalut. Z której korzystacie? Jaka jest Waszą ulubioną? A może wybieracie kilka? Myślę, że świetną opcją będzie dla Was odwiedzenie takiego miejsca, jak https://www.gpwinfostrefa.pl/gieldy-kryptowalut/ Znajdziecie na tej stronie ranking giełd kryptowalut.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: portfel do bitcoina - na jakiej podstawie wybrać?

Post autor: garettka »

Wiadomo platyna i złoto... pochodne ropy jeszcze dlatego ja czesc swojego kapitału
zainwestowałam w te surowce w systemie XTB, wydaje mi się ze na start tam własnie bedzie naprawde spoko.

cukier po jedzeniu
ODPOWIEDZ