nowa inwestycja

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
mitch
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:19

nowa inwestycja

Post autor: mitch »

Chciałbym rozpocząć inwestycję w nieruchomości – wierzę, że dzięki temu zabiegowi uda mi się uchronić moje pieniądze przed inflacją. Czy powinienem skorzystać z oferty tego biura nieruchomości: http://primepropertypoland.com/ ?
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2019, 6:13

Re: nowa inwestycja

Post autor: Kordik »

Jeśli nie wiesz w w co zainwestować pieniądze w 2020 to poczytaj sobie o tym na blogach, ja mogę Ci polecić strone finanse.net.pl
tam mają bardzo dużo ciekawych informacji na temat inwestycji i finansach.
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: nowa inwestycja

Post autor: tuczynka »

Posiadając swoją firmę warto zainwestować w system do monitorowania wydatków firmy. Wiadomo, że jest to sprawa konieczna zwłaszcza jeśli dostęp do nich ma więcej niż jedna osoba. Warto sporządzać na bieżąco kondycję finansową swojej firmy. Czasami przydają się także analizy finansowe, które taki system sprawnie pozwoli nas stworzyć. Tutaj https://eanaliza.pl znajdziesz wiele przydatnych informacji w tym temacie. System ten zapewnia szeroką funkcjonalność, co ma ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Re: nowa inwestycja

Post autor: Oktawia12 »

Przy posiadaniu własnej firmy również warto zainwestować w fundusz inwestycyjny, dzięki takim funduszom możemy dużo zyskać. Zdecydowana większość otwartych funduszy inwestycyjnych daje szybki dostęp do ulokowanych środków. Tu mogę polecić ci https://viennalife.pl/. Funduszem inwestycyjnym zajmują się sami fachowcy, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: nowa inwestycja

Post autor: falkowska »

Teraz ludzie niechętnie inwestują, analitycy obserwują nawet spowolnienie gospodarcze i być może grozi nam kryzys więc rząd postanowił wdrożyć po niewielkich zmianach strategię https://www.skarbiec.biz/inwestycje/ryn ... lupca.html znaną z przed 15 lat która ma poprawić sytuację na rynku kapitałowym. Plan znany był pod nazwą Agenda Warsaw City 2010 a jego współautorem był Igor Chalupec, jej późniejszy realizator jako wiceminister finansów
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: nowa inwestycja

Post autor: Kamka34 »

Według mnie róznego rodzaju inwestycje to bardzo dobry pomysł, żeby jakoś zabezpieczyć swoją przyszłość. Dzięki nim można znacząco powiększyć swój kapitał i pozbyć się problemów finansowych. Oczywiście, inwestować należy w miejscach sprawdzonych i zaufanych, żeby ktoś nas nie oszukał i żebyśmy zamiast zysku nie ponieśli straty.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 323
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: nowa inwestycja

Post autor: miszol »

Ja również myślę o dodatkowych inwestycjach w firmie. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie oferta https://www.fitpark.pl/ na stworzenie siłowni zewnętrznych w większych miastach. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał już okazję podjąć współpracę z tą firmą, i korzystał z ich usług? Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat.

internet plus abonament
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 1:14

Re: nowa inwestycja

Post autor: Gruby »

Myślę, że to może Ci pomóc. Warto spróbować.
"Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie."
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: nowa inwestycja

Post autor: lilia88 »

Fajnie jest zainwestować w coś konkretnego jak na przykład w surowce, z tego co się orientuję to system XTB ma gwarantowany stop loss, rozsądne prowizje i w sumie wszystkie istotne narzędzia. Wiec tam warto troszkę podziałac. Podziałajcie, spróbujcie, czy to wam działa i czy to wasze klimaty.
mikszaś

Re: nowa inwestycja

Post autor: mikszaś »

My będziemy kupować działkę, a co za tym idzie będziemy sie budować. Moja żona już wybrała projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/waski-2 i jest bardzo podekscytowana tą całą budową :D chciałbym żebyśmy już się wprowadzali do naszego własnego gniazdka :D

zamek elektryczny do drzwi wejściowych
ODPOWIEDZ