Monitoring floty w sektorze MŚP

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
blakow
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwie 2019, 15:35
Lokalizacja: Piaseczno

Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: blakow »

Kwestia monitorowania pojazdów będących na wyposażeniu firmy coraz częściej wkracza do mniejszych firm. Dzięki wymiernym korzyściom po nowoczesne systemy monitorowania floty bardzo chętnie sięgają także właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, co znajduje potwierdzenie w artykule https://teagle.io/sektor-msp-a-monitoring-floty/. Chociaż przez większość, monitoring pojazdów kojarzony jest przede wszystkim z lokalizacją pojazdów przy użyciu GPS, to nowe rozwiązanie oferują o wiele więcej. Najważniejsze korzyści to możliwość rozliczania czasu pracy kierowcy, możliwość cyfrowego monitorowania takich kwestii jak termin opłacenia polisy, czy data wykonania kolejnego przeglądu. Z kolei automatyczne wyszukiwanie najlepszej trasu usprawnia przejazdy i pozwala zaoszczędzić na paliwie. Wszelkie nietypowe wykorzystanie pojazdów służbowych jest raportowane automatycznie, co pozwala zachować pełną kontrolę nad flotą pojazdów.
Awatar użytkownika
irek
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:07

Re: Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: irek »

To jest naprawdę warte uwagi. Takie oferty nie często się spotyka!
Nie wszystkie potwory są trzytonowymi gadami o trującym oddechu. Wiele z nich ma ludzkie twarze.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: Altika »

Jak widać w biznesie trzeba stawiać na kontrolę i bezpieczeństwo. Zestawy monitorujące tu sprawdzają się bardzo dobrze i to w przypadku różnych firm. Ja teraz interesuje się rozwiązaniami osiedlowymi. W celu poprawy bezpieczeństwa planujemy zamontować monitoring. Znalazłam już takie rozwiązanie na stronie internetowej https://zabezpieczeniapoznan.pl/jak-zap ... n-102.html Poczytajcie sobie także o tym, jak to powinno wyglądać w praktyce.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: AbiUbu »

Istnieją skuteczne narzędzia do optymalizacji tego typu procesów, trzeba tylko wiedzieć, co to jest IBR. Z pomocą tego narzędzia wiele możemy sobie ułatwić i zwiększyć efektywność naszej pracy.

klimatyzacja lg inverter
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Re: Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: Trabkowski »

taki monitorin toprofi narzędzie!
pozwala masę kasy zaoszczedzic

g flex 2 antutu
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Monitoring floty w sektorze MŚP

Post autor: Imad »

Jeśli szukacie dobrego systemu do zarządzania flotą, to polecam ofertę M2MGroup https://m2mgroup.pl/monitoring-logistyczny/ . Jeśli chodzi o monitoring logistyczny, to jest to wg mnie absolutny lider na naszym rynku. Dzięki nim mamy kontrolę nad stanem paliwa w pojazdach oraz dokładną lokalizacją całej naszej floty. Pozwala to zaoszczędzić niemałe kwoty i mieć pełną kontrolę nad naszymi pojazdami.
ODPOWIEDZ