Inwestycja w przyszłość

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Felicjana1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 1:47

Inwestycja w przyszłość

Post autor: Felicjana1998 »

Czy inwestowanie w nieruchomości to dobry sposób na zarabianie? Boję się, żeby nie stracić wszystkich oszczędności, ale z drugiej strony duże pieniądze bardzo kuszą.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: Inwestycja w przyszłość

Post autor: lilia88 »

Przede wszystkim nie trzymać oszczędności w skarpecie... System XTB, tam macie wszystkie niezbędne warunki. Kwestia taka jak do tego podejdziecie. Pod względem inwestycyjnym okres jest doskonały, ale to w sumie nie zależy od okresu, ale od
wiedzy, jaką posiadacie
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Inwestycja w przyszłość

Post autor: orton50 »

Może nieruchomości? To zdecydowanie opcja dla osób, które czują i rozumieją ten rynek, ale jeśli w to wejdziesz, zdecydowanie będzie to opcja bardzo korzystna i rozwojowa. Dlatego zastanów się nad tym aspektem i postaw na https://www.ogrodywlochy.pl/ gdzie znajdziesz mieszkania w nowoczesnym wydaniu, które dadzą Ci szansę na rozwojową i konkretną przyszłość. U nich możesz spodziewać się najwyższej jakości i dopasowania.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Inwestycja w przyszłość

Post autor: Teviz »

My zdecydowaliśmy się postawić na Skilltelligence, jeśli chodzi o badania rynku warszawa https://skilltelligence.pl/ ponieważ stawiają na najwyższą jakość, pełen profesjonalizm w podejściu do konkretnych zleceń zarówno jeśli chodzi o audyty, czy kontrolę promocji. Działają sprawnie i pokazują wszystkie aspekty na które warto zwrócić uwagę i jakie wymagają konkretnych poprawek, czy zmian.
Awatar użytkownika
gemo
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:37

Re: Inwestycja w przyszłość

Post autor: gemo »

ja uważam, że inwestowanie w nieruchomości z myślą o przyszłości to jak najbardziej dobra sprawa i warto. oczywiście do tego trzeba mieć odpowiednich doradców którzy zajmą się sprawami typowo formalnymi i bezpieczeństwem ale to już trzeba sobie dane osoby dobrać pod siebie tak myślę. Ja od lat współpracuję z kancelarią https://www.norekwspolnicy.pl/ w tym temacie
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Inwestycja w przyszłość

Post autor: asxx »

Warto zainwestować w nieruchomość! Może szukacie domu? No to trzeba przyznać, że czasem trzeba się naszukać, aby znaleźć swoją ofertę marzeń. Co mogę Wam polecić? Przede wszystkim na początek trzeba znaleźć sobie najkorzystniejsze oferty. Ofert szukajcie sobie np. na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy Znajdziecie tam piękne domy na wynajem lub na sprzedaż.
ODPOWIEDZ