Fundusze na inwestycje

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Fundusze na inwestycje

Post autor: lara »

W mojej firmie zabrakło dość sporej kwoty do rozpoczęcia inwestycji. Pewnie do tej pory nie ruszyłaby budowa nowej hali. Na szczęście pomogli mi ludzie z https://bbpartnership.pl/, dla których uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych to bułka z masłem. Bardzo sprawni i kompetentni. Moim zdaniem to najlepszy pomysł w nagłych przypadkach, a wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Re: Fundusze na inwestycje

Post autor: paniola »

W młodym wieku powinniśmy już myśleć o tym by zabezpieczyć nasz finansowy byt w momencie, kiedy przejdziemy na emeryturę. Właśnie dobre doradztwo inwestycyjne https://viennalife.pl/ opiera się na wskazaniu produktów inwestycyjnych, które z jednej strony będą wam odpowiadać ale z drugiej nie będą zbytnim obciążeniem dla bieżących finansów.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Fundusze na inwestycje

Post autor: falkowska »

Teraz fundusze na inwestycje niby są ale ludzie boją się inwestować więc żeby zachęcić przedsiębiorców rząd zamierz wdrożyć strategię https://www.skarbiec.biz/inwestycje/ryn ... lupca.html którą przed laty opracował między innymi Igor Chalupec jej późniejszy realizator jako wiceminister finansów
ODPOWIEDZ