Finansowe bezpieczeństwo

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
jozefat1985
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 9:53

Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: jozefat1985 »

Cześć. Zastanawialiście się kiedyś, co mogłoby się stać, gdybyście stracili płynność finansową na przykład przez chorobę lub stratę pracy? Oczywiście nikomu z was tego nie życzę, ale nie ukrywajmy, czasy mamy trudne i dość nieprzewidywalne. Moim zdaniem najlepsze w takim przypadku jest ubezpieczenie do kredytu, które w razie niespodziewanych zdarzeń losowych zapewnia wam i waszej rodzinie ochronę. W tej sprawie polecam kontaktować się ze specjalistami, którzy pomogą wam dobrać odpowiednią ofertę.
koleś

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: koleś »

Ja też jestem zdania, że warto wziąć właśnie ubezpieczenie do kredytu. Wtedy mamy szansę ogólnie na lepsze możliwości kredytowe. Ogólnie też czujemy się bezpieczniej. Jendak jeśli się wahacie, to nie ma tego złego. Można powiedzieć, że doradca kredytowy Leszno wam lepiej wszystko wyjśni.
łuczak

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: łuczak »

Na pewno rozsądne byłoby skorzystanie z doradztwa finansowego. W tej kwestii radziłbym odezwać się do http://www.nataliapanocha.pl/referencje.html , specjalizujących się w tej dziedzinie. Szereg porad umożliwił mj uniknięcie głupich i niepotrzebnych błędów!

świetlówka kompaktowa cfl
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: martita »

Ja też tak uważam. Kredyty, pożyczki, leasingi, pożyczki unijne - zdecydowanie można się w tym pogubić. Dlatego pomoc dobrego doradcy finansowego jest bezcenna. Wiem, że tutaj https://kfroch.pl/ możecie taką pomoc otrzymać. Rzetelni, kompleksowi, z indywidualnym podejściem do klienta. Warto sprawdzić.
oluś

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: oluś »

Nie zawsze to jest możliwe, ale wydaje mi się, że dobrą pomocą jest odpowiedni pośrednik kredytowy. W Mikołowie warto wybrać się do filii Silesia Finanse https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-mikolow/. Ogólnie to jest miejsce, gdzie dostaniemy szczegółową pomoc, w tym także info na temat naszej zdolności.

liść konopi
ODPOWIEDZ