Dofinansowanie z "Mój Prąd"

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Rokin
Posty: 140
Rejestracja: 18 gru 2019, 9:17

Dofinansowanie z "Mój Prąd"

Post autor: Rokin »

Ktoś z was zdecydował się złożyć wniosek o takie dofinansowanie?
Tutaj https://hymon.pl/zasady-programu-moj-prad/ widziałam, że piszą dokładniej o tym, czym właściwie jest ten program Mój Prąd i na czym to polega.
Okazuje się, że można tak dostać zwrot części kosztów związanych z instalacją fotowoltaiczną.
Rzeczywiście jest tak różowo?
Co wy o tym sądzicie? Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 73
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:30

Re: Dofinansowanie z "Mój Prąd"

Post autor: Wiolka »

Nie wiem jak jest z takim dofinansowaniem, ale żeby korzystać z zielonej energii wcale nie musisz inwestować we własne panele. Dokładnie tak, taką energię można kupić. Nie wiem czy spotkałeś się już z ofertą firmy re:spect energy. Ciekawa opcja moim zdaniem. Firma specjalizuje się w zakupie odnawialnej energii elektrycznej, pozyskiwanej od sprawdzonych, zielonych dostawców. Taki prąd może być dostarczany do Twojego domu. Także zainteresuj się tematem.
Aguś

Re: Dofinansowanie z "Mój Prąd"

Post autor: Aguś »

Dofinansowanie do paneli ma też firma https://ecocalma.pl/. Do dobra opcja jak komuś zależy na oszczędności, życiu w zgodzie z naturą i byciem eco. Cieszy mnie to, że coraz więcej paneli widać na dachach domów czy nawet bloków. Ludzie zaczynaja widziec coś wiecej niż czubek nosa
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Dofinansowanie z "Mój Prąd"

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o energii, to czy przeprowadzaliście kiedyś audyt energetyczny źródła ciepła? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... la-ciepla/, że zajmuje się tym na przykład wrocławska firma Efektywniej. Kto z Was miał z nią może do czynienia?
ODPOWIEDZ