Dobre oferty pożyczkowe

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Kasha »

W ostatnim czasie sporo osób decyduje sie tak nagle na pożyczki nie interesując sie wcześniej w ogóle tym tematem. Gdy ja wiedziałam, że potrzebna będzie mi pożyczka, to staram sie czytać i zaglądać do takich miejsc https://blog.pozyczkabez.pl/ by bliżej poznać całą tematyke pożyczek i może też trafić na jakieś fajne oferty.
Awatar użytkownika
Janka40
Posty: 109
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:41

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Janka40 »

Niestety to prawda, że część osób praktycznie wcale nie analizuje warunków umowy i wszystkich opłat związanych z pożyczką. Później mają problemy ze spłatą i w takiej sytuacji łatwo już wpędzić się w kolejne pożyczki jeszcze bardziej pogarszając swoją sytuację. Dlatego zawsze trzeba stawiać na sprawdzone oferty pożyczkowe jak AASA Polska. Tam oferowane są pożyczki na korzystnych i bezpiecznych warunkach. Wszystko można załatwić online i sprawdzić jakie będą miesięczne raty i czas spłaty pożyczki.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 22:03 przez Janka40, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: emila »

Cześć wszystkim. Jeśli zależy Ci na spokoju i wygodnej spłacie to zdecydowanie tylko pożyczka pozabankowa . Taka pożyczka jest na prawdę wybawieniem, jeśli mamy tymczasowy problem z gotówką lub ważne niezaplanowane wydatki. Ja korzystam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
maciek920
Posty: 42
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: maciek920 »

Trafiłam na stronę https://kokos.pl/ i moim zdaniem to właśnie tam można znaleźć dobre oferty pożyczkowe. Plusem jest na pewno to, że szybko wypełnia się formularz i że nie trzeba czekać długo na decyzję. Portal zaoferuje najlepsze propozycje, a my zadecydujemy, jakie opcje spłaty spodobają się nam najbardziej.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:14

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: duff231 »

Jak szukacie dobrych warunków na pożyczkę, to zerknijcie sobie na portal https://concash.pl/blog . Są to pożyczki pozabankowe, każda poszczególna jest ładnie opisana i wyjaśniona. Myślę, że jak chcemy wziac pożyczkę to warto przeanalizowac jej różne warianty.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:59

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: MartinBic »

Hej, jak dla mnie dobrym rozwiazaniem sa pożyczki przez internet ze strony Sprintcash. Jak dla mnie to jedna z lepszych ofert w tym momencie na rynku :)
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 347
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: miszol »

Moim zdaniem pożyczki online to naprawdę dobre rozwiązanie, bo można szybko porównać wiele ofert, a wpływ na konto jest naprawdę ekspresowy. Sama brałam taką pożyczkę przez stronę www.aasapolska.pl i byłam bardzo zadowolona :) Wybrałam opcję z dobrymi warunkami i według mnie była to świetna decyzja!
Awatar użytkownika
sprintcash3p4
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:39

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: sprintcash3p4 »

Szybka pożyczka w zasięgu ręki! Znajdz niesamowicie tanie pożyczki bez bik.
To twoja szansa na pieniądze - już teraz. Nie zmarnuj swojego potencjału - weź pożyczkę z sprintcash tutaj Pożyczki Pozabankowe
Awatar użytkownika
prabiz
Posty: 50
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:56

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: prabiz »

Szczególnie też jak chce się wziąć większą pożyczkę na firmę to można zerknąć tutaj https://www.smartvest.pl/ na najnowsze opcje. Większa kwota gotówki na pewno się przyda w firmie jak chce się w nią inwestować.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 35
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:46

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Kalanss »

Dobre oferty pożyczek nie zawsze są takie dobre jak bardziej wnikliwie przyjrzymy się im. Kilka razy zdarzyło mi się doczytać informaje o wysokich dodatkowych kosztach, o których większość osób nie ma pojęcia. W uniknięciu takich sytuacji bardzo pomocne jest aktualizowanie swojej wiedzy o pożyczkach np. poprzez czytanie blogów takich jak http://kredhip.pl/
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:02

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: natasza85 »

Możecie polecić mi jakiś sprawdzony bank z fajną ofertą pożyczki. Od dłuższego czasu mam problem z zębami, muszę wykonać szereg zabiegów w
klinice stomatologicznej Kraków . Nie mam takiej wolnej gotówki stąd pomysł z pożyczką. Spokojnie co miesiąc będę spłacać raty, nie obawiam się o swoją wypłacalność. Chciałabym jednak skorzystać z bezpiecznej i korzystnej oferty.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 32
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:08

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: katpat »

Aby starać się o kredyt w banku niezbędna jest zdolność kredytowa https://splatapozyczek.pl/zdolnosc-kredytowa/ i w żaden sposób tego nie pominiemy. Jednakże z odpowiednią pomocą dobrego doradcy jesteśmy w stanie znacząco ją podnieść,a tym samym zwiększyć swoje szanse na finansowanie w banku.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2019, 6:13

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Kordik »

Witam.
Też borykałem sie z kłopotami związanymi z debetem, skorzystałem wtedy z pomocy doradców kredytowych z Habza Finanse, którzy mi wyjść z obciążenia.
Z darmowej porady mozecie skorzystać telefonicznie. Na ich blogu możecie rónwnież znaleźć wiele ciekawych artykułów np. https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-z- ... -wiedziec/
Uważam, że w niektórych sprawach naprawdę warto zaczerpnąć pomocy specjalistów.
Awatar użytkownika
uv4u
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 2:12

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: uv4u »

Jeśli chodzi i prywatne oferty pożyczkodawców to bym raczej sceptycznie podchodził to tematu. Jest wiele osób które wyludzją w ten sposób pieniądze od osób, które już na starcie są w tarapatach finansowych. Można sporo poczytać na ten temat na aerheads.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:28
Kontakt:

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: bookmajster »

Wszystkie oferty pozyczkowe mają bardzo rozbudowane umowy i warto skonsultować z prawnikiem takie sprawy zanim podpisze się wiążący dokument.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 27
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:12

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Sebastian »

Niestety pożyczek nie powinno brać się ot tak i do każdej tak naprawdę należy dobrze się przygotować. Tak naprawdę każda pożyczka powinna być na początku przemyślana, ponieważ żadna decyzja finansowa nie powinna zostać podjęta pochopnie. Polecam

porównać sobie oferty
wyliczyć oprocentowanie
ewentualnie skorzystac z pomocy doradcy przy wyborze

Na stronie jest sporo informacji jak wybrać dobra firmę: https://gotowka.org.pl/na-co-zwracac-uw ... zyczkowej/
Awatar użytkownika
rafalek
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2020, 22:51

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: rafalek »

Nie zalecam pobierać kredytów ratalnych od jednostek pożyczkowych, zdecydowanie większe bezpieczeństwo dodatkowo działalność zgodne z prawem zapewnia nam wyłącznie bank.Propozycji pożyczek i samych banków jest do tego stopnia dużo,iż sami możemy sobie z selekcją najlepszej nie poradzić,tym samym też pomocny będzie nam portal https://finanfox.pl gdzie znajdziemy komentarze na temat pożyczek
Awatar użytkownika
Magda81
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2020, 13:04

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Magda81 »

Korzystałam ostatnio ze stronki https://pozyczkieurofin.pl/ mają tam bardzo bogatą ofertę sprawdzonych instytucji finansowych, szybko otrzymałam decyzję pozytywną, a środki znalazły się na moim koncie. Polecam, jest OK :D
Awatar użytkownika
Rumcaj88
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:55

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Rumcaj88 »

Widzę tutaj sporo treściwych i fajnych ofert, na pewno porozglądam się tutaj jeszcze ;D
Awatar użytkownika
hubia
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 15:26

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: hubia »

to kiepsi moment na pożycki, gdy tyle firm upada lub jest na skraju upadku.. polecam artykuł o bieżącej sytuacji: spiralazadluzenia.pl/firmy-w-pandemii
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: maliza »

A tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/poduszka ... czym-jest/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto sobie tam zerknąć i poczytać czym jest poduszka finansowa. Jest tam bowiem wszystko dokładnie wytłumaczone. Myślę, że taka poduszka może w wielu sytuacjach pomóc nam wyjść z różnych kłopotów. Rozważcie koniecznie tego typu rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 1:14

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Gruby »

Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Korzystaliście z tego?
"Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie."
Awatar użytkownika
Arachne
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2020, 21:35

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Arachne »

Na pewno Open Cash polecam. Sprawdzona pożyczka, pozabankowa ale ich nie ma się co obawiać. Bezpieczna, rzetelna firma. My im zaufaliśmy i dziś wiele osób w kryzys popadło a my nadal pracujemy i nie narzekamy na braki
Koźminn

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Koźminn »

Najlepiej skontaktować się z nimi - https://www.boldinvest.pl/ Pracują tam świetni specjaliści , doradcy, którzy znajdą dla Was najlepszą opcję kredytowania. Oferty pożyczek/kredytów mają zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
oewonga_pożyczki

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
dziękuję za wzmiankę o Wonga, zawsze bardzo cieszą nas dobre opinie klientów na temat naszej firmy. Polecam Ci zapoznać się z naszą nową ofertą. Każdy nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłaci. Jej koszt wynosi 0 zł, bez ukrytych kosztów. Stali klienci mogą na taki okres pożyczyć do 3000 zł – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Możesz także skorzystać z naszej oferty ratalnej: do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Aśko

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Aśko »

oewonga_pożyczki pisze: ↑30 cze 2021, 23:31 Cześć,
dziękuję za wzmiankę o Wonga, zawsze bardzo cieszą nas dobre opinie klientów na temat naszej firmy. Polecam Ci zapoznać się z naszą nową ofertą. Każdy nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłaci. Jej koszt wynosi 0 zł, bez ukrytych kosztów. Stali klienci mogą na taki okres pożyczyć do 3000 zł – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Możesz także skorzystać z naszej oferty ratalnej: do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Potrzebuję zaświadczenia o dochodach, żeby dostać u Was pożyczkę?
oewonga_pożyczki

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
podczas składania wniosku online o pożyczkę rozłożoną na raty lub krótkoterminową zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. Nie robimy tego zawsze, ale w szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 347
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: miszol »

Mimo, że pożyczki społecznościowe na polskich rynku obecne są już od przeszło dekady, wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści one dają. Warto poczytać sobie na ten temat, aby dowiedzieć się więcej i podjąć właściwą decyzję. Mam nadzieję, że chociaż trochę wam pomogłam.
Roma

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Roma »

Nagłe wydatki mogą zaskoczyć każdego, dlatego warto znać miejsca, gdzie można szybko uzyskać pożyczkę. Ofertę jednej z firm znajdziemy na stronie https://monebay.pl/ szybka pożyczka online, gdzie dostępne są różne opcje finansowania. Ciekawą opcją jest szybki proces wnioskowania i otrzymania środków na konto. To może być pomocne w sytuacjach wymagających natychmiastowego wsparcia finansowego.
Gregory6

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: Gregory6 »

Bardzo ważną kwestią jest zdolność kredytowa, jest ona często źle rozumiana, co prowadzi do wielu nieporozumień. Warto zwrócić uwagę na fakty i mity dotyczące zdolności kredytowej, aby uniknąć błędów. Ofertę jednej z firm znajdziemy tutaj: https://wygodnepozyczki.pl/blog/zdolnos ... kty-i-mity
abi992

Re: Dobre oferty pożyczkowe

Post autor: abi992 »

Ja myślę, że dobre oferty pożyczkowe można znaleźć na stronie. Dostępne są tam pożyczki bez BIK, co na pewno dla wielu osób je bardzo interesujące i warte sprawdzenia. Dodatkowo powinniście wziąć pod uwagę to, że można znaleźć pożyczki na różny okres spłaty i w różnych kwotach.
ODPOWIEDZ