Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Krejzi »

To pewnie zależy od automatu, na hasło automaty forex to w google jest kilkaset tysiecy wyników,
więc wiesz, zanim się sprawdzi chociaz połowę, to zleci pół życia,
nie wiem czy gra warta świeczki.
Poza automatami masz grające na podobnej zasadzie strategie zautomatyzowane (w modelu proptrading),
jak tutaj, tyle że nie płacisz za nie co miesiąc, tylko raz i potem handluje za Ciebie lifetime jak to się po amerykańsku mówi.

Ale to tez trzeba sprawdzić wyniki itd,
bo wiadomo że większość takich automatów to więcej traci niż zarabia.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: flisa »

W pierwszej kolejności to należy rozważyć czy w ogóle warto grać na rynku Forex . Generalnie w necie jest wiele sprzecznych informacji na ten temat. Radzę zerknąć sobie tutaj https://citymag.pl/czy-warto-grac-na-rynku-forex/ i poczytać. Na tej podstawie można bowiem podjąć decyzję. Forex jest obecny od lat. Trzeba się jednak liczyć z tym, że choć wiele osób potrafi skutecznie tam zarabiać, to również można stracić.
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Krejzi »

oczywiście ja wiem, że stracić tez można.
w cuda wiecznych zarobkównie wierze, wiec spoko
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Wiktors »

Mój kumpel grał na forexie, ale z efektami różnymi, raz zarabiał, raz tracił, odrabiał itd
Automaty na forex też używa jakieś, dopytam co tam ma.

A na tej stronie https://prop-erly.eu/ też mają automat, tyle że tak jak wyżej, na innych zasadach współpracy z tego co widze, ale to zapytam kumpla czy coś o nich więcej podrzuci
Władca mimiki.
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Krejzi »

wybiorę się w styczniu do ich biura i popytam
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Krejzi »

Daję znać, że biuro mieści się w kamienicy na rynku w Toruniu, z zewnątrz wygląda słabo, jak to kamienica,
ale w środku można spotkać właścicieli, obejrzeć ich wyniki historyczne, pozadawać pytania.
ogólnie bardzo otwarci ludzie, sprawiają wrażenie obeznanych w temacie forex i handlu na giełdach,
więc myślę że zdecyduję się na jakiś pakiet u nich już wkrótce
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Trabkowski »

Automaty forex wg mnie są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób zabieganych,
które nie mają czasu siedzieć codziennie na wykresach + dla osób nerwowych,
które emocje by zeżarły w czasie trajedowania.
O np jako właściciel firmy, który ma kasę, ale nie ma czasu to bym chętnie
skorzystał z dobrego automatu. Dodatkowe źródło dochodów
Awatar użytkownika
szyjenka
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:54

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: szyjenka »

JA inwestuję na razie w systemie XTB w poszczególne akcje. Surowce, forex czy kryptowaluty, to najlepsze najbardziej opłacalne inwestycje na dzień dzisiejszy, mówię całkiem serio. Na start jak nie umiecie się przekonać, to spróbujcie zainwestować gdzieś około 20% swoich oszczędności i już.

program do projektowania schodow
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: Trabkowski »

szyjenka pisze: ↑31 maja 2020, 12:11 JA inwestuję na razie w systemie XTB w poszczególne akcje. Surowce, forex czy kryptowaluty, to najlepsze najbardziej opłacalne inwestycje na dzień dzisiejszy, mówię całkiem serio. Na start jak nie umiecie się przekonać, to spróbujcie zainwestować gdzieś około 20% swoich oszczędności i już.
Ale to żeby w coś zacząc inwestować samemu, to trzeba się obcykać w rynku a nie tak z dupy, weź 20% oszczędności i inwestuj..
ja np. nie mam czasu na naukę, dlatego automat to opcja jedyna w moim przypadku rzecz jasna
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Automat forex - ile takie coś kosztuje i kto ma sprawdzony?

Post autor: adelo23 »

Szczerze to ja nawet nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak automat. Ja teraz jestem na etapie przeglądania stron https://platformyforex.pl/ i rankingów platform forex w 2020.... ucze sie, z inwestowaniem poczekam jak nabiore doswiadczenia i tez nawet gdyby to tak jak pisali poprzednicy 20% oszczednosci, nie wiecej.
ODPOWIEDZ