Strona 1 z 1

Artykuły na temat zdrowia

: 28 sty 2019, 10:15
autor: Grażynka
Hej :) Mam do Was pytanie: Czy uważacie, że warto czytać artykuły na temat zdrowia w miesięcznikach, czy może wolicie szukać informacji przez internet? Ja osobiście lubię czytać artykuły w https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/, ponieważ mam świadomość, że wypowiadaja się osoby, które mają pewien autorytet w danej dziedzinie.

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 12 kwie 2019, 9:33
autor: Terena
Ja ostatnio na bardzo ciekawą stronę wpadłam - https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ nie dość że sporo informacji na temat chorób cywilizacyjnych to dodatkowo można pobrać bon promocyjny na pakiet badań kontrolnych. Super sprawa!

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 22 kwie 2019, 22:11
autor: Janka40
Bardzo często szukam w internecie artykułów na temat zdrowia i różnego rodzaju schorzeń oraz tego w jaki sposób należy prowadzić zdrowy tryb życia. Teraz szukam nieco informacji na temat haluksów - https://www.wonga.pl/zaradnik/haluksy-c ... -usuniecia ponieważ niestety widzę, że coś takiego pojawia się i u mnie. Na co dzień noszę do pracy buty na wysokim obcasie i to chyba jest tego efektem. Dlatego teraz staram sie zebrać jak najwięcej informacji w tym temacie.

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 24 maja 2019, 13:24
autor: szyszka89
Ja najczęściej odwiedzam blogi kulinarne bo bardzo lubię gotować a tam można znaleźć ciekawe przepisy na smaczne dania ;)

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 09 lip 2019, 9:20
autor: Edzia
Jeśli interesuje Was tematyka zdrowia to myślę, że zainteresuje Was też tematyka szczepionek. Na stronie https://prawdaoszczepionkach.pl/ poczytacie sobie więcej na ten temat. Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 24 lip 2019, 9:08
autor: Kachna
Jeśli chcecie sobie poczytać jakieś ciekawe artykuły na temat zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, sportu czy też diet, to polecam zajrzeć na stronę https://zdrowe-zywienie24.pl/, na której znajduje się zbiór takich właśnie informacji :) Artykuły są pisane w przystępny sposób, więc nawet, jeśli się na nich nie znacie, na pewno przyjemnie będzie je się Wam czytało i pogłębicie Waszą wiedzę na takie tematy :)

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 21 wrz 2019, 23:13
autor: Pracuś
Ja szukalam wiele sposobow na to aby moja babcia wyzdrowiala - niestety byle przeziebienie bylo dla niej udreka. Nie moglam tez byc przy niej caly czas ze wzgledu na praće i wyjazdy. Profesjonalna opieke udalo sie jednak odnalezc w domu seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ oni oferuja calodobowa jak i dzienna opieke - my zecydowalysmy sie na calodobowa i babcia powoli wraca do siebie - je zdrowo a takze sie rusza.

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 25 lis 2019, 15:43
autor: falkowska
Trochę ostatnio poczytałam na temat zdrowia i wiem że refleksologia stóp jest bardzo ostatnio popularna. Podobno stymulowanie określonych punktów na stopach wpływa na poszczególne organy, pobudzając je do samoleczenia. Czytałam też że terapia taka może okazać się dobrym sposobem na uzupełnienie leczenia i skrócenie czasu jego trwania.

Re: Artykuły na temat zdrowia

: 18 mar 2020, 20:31
autor: Kamka34
Zdrowie jest niezwykle ważne, dlatego trzeba czytać różne fachowe artykuły jak również w przypadku wszelkich niepokojących objawów niezwłocznie udać się do specjalisty. Ostatnio wpadła mi w oko poradnia nefrologiczna dla dzieci - http://www.cmryska.pl/poradnie-specjali ... la-dzieci/ Można tam zdiagnozować różnego rodzaju choroby moczu. Diagnoza jest szybka, dzięki czemu od razu można przystąpić do leczenia.