Strona 1 z 1

wózek dla dziecka

: 01 kwie 2019, 17:52
autor: Bodzio12
Jeśli ktoś poszukuje wózka idealnego dla swojego dziecka to ja polecam zapoznać się z ofertą na stronie http://wozkidladzieci.com.pl/ możecie tutaj poczytać o tym jak prawidłowo dopasować wózek oraz możecie porównać rożne oferty. Ja tak właśnie wybierałam wózek. Polecam zajrzeć.

Re: wózek dla dziecka

: 03 cze 2019, 20:35
autor: aniella
Jeżeli mowa o wózku dziecięcym , to ja polecam Riko Qubus Gold. Bo Gold to nowoczesny, funkcjonalny wózek, który na spacerach sprawuje się bez zarzutu, dobrze radzi sobie na różnym terenie. Prowadzi się go wygodnie i przyjemnie, wyposażony został w lekki aluminiowy stelaż oraz koła z oponami z poliuretanu.

Re: wózek dla dziecka

: 11 cze 2019, 11:48
autor: begonia
Mam x-landera i mogę o nim to samo powiedzieć, jest solidny, ładny i bajerancki, bardzo dobrze opisuje go ta blogerka http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ a ja mam nawet ten sam kolor wózka, bardzo mi się spodobał :)

Re: wózek dla dziecka

: 19 cze 2019, 11:31
autor: polazajac
Ja mogę polecić wózek Cybex Priam, który zakupiłam nie dawno w sklepie https://umalucha.pl . Oprócz tego, że jest bardzo elegancki i nietuzinkowy, to muszę powiedzieć, że łatwo się prowadzi, jest sterowny i prosty w obsłudze. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru.