Strona 1 z 1

Jak dorobić przez internet?

: 16 kwie 2020, 14:39
autor: Trabkowski
Jak dorobić przez internet?
Praca zdalna teraz modna więc szukam opcji...
Myślicie że takie coś: https://niska-emerytura.pl/jak-dorobic- ... bankowych/ się opłaca?
Że faktycznie można zarobić polecają pożyczki w bankach i kredyty?

Re: Jak dorobić przez internet?

: 22 kwie 2020, 11:52
autor: adelo23
A ja polecam przeczytać artykuł https://www.esprzedawca.pl/zalety-pracy-w-sprzedazy/ wydaje mi się, ze praca w branży sprzedaży jest bardzo przyszłościowa i daje wiele możliwości. W dzisiejszych czasach można bez problemu pracować zdalnie jako sprzedawca nawet od siebie z domu. Na tej stronie możecie sporo fajnych artykułów przeczytać na temat tego jak zacząć, jakich narzędzi warto używać i tak dalej :)

Re: Jak dorobić przez internet?

: 30 kwie 2020, 4:57
autor: zelda
Oczywiście, że można zarobić. Jednak przy e-sprzedaży musiałbyś zaczynać mając jakiś budżet. Pytanie było o dorobienie w dzisiejszych czasach. Trzeba po prostu szukać ofert odpowiednich dla siebie. Ogłoszenia o prace możesz znaleźć na stronie https://dompracy.pl/. Dzięki nim udało mi się znaleźć wymarzoną pracę.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 30 kwie 2020, 19:36
autor: Kamka34
Szukając dobrej pracy w kraju jak i za granicą warto jest przeglądać bezpłatne ogłoszenia internetowe. Można tam znaleźć mnóstwo ciekawych i dobrze płatnych ofert pracy. Sama często korzystam z takich portali, bo tam sę zebrane ogłoszenia z najróżniejszych dziedzin i łatwo jest znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 30 kwie 2020, 20:11
autor: flisa
Trzeba znaleźć pracodawcę, który pozwala w ten sposób pracować. Tutaj https://wroclaw.geopraca.pl/oferty-prac ... og%C3%B3w/ jest wiele ciekawych ofert. Obecnie wiele firm stosuje home office, co wydaje się bardzo praktyczne. Poza tym moje zdanie jest takie, że z wieloma pracodawcami można się dogadać.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 26 maja 2020, 22:02
autor: orton50
Jeśli masz jakieś ciekawe rzeczy na sprzedaż lub po prostu chcesz pewnych rzeczy się pozbyć, a jednocześnie nieco na tym zarobić, to polecam serwis z ogłoszeniami https://multino.pl/ :) znajdziesz tam sporo ciekawych propozycji oraz rozbudowane kategorie w wielu elementach, dzięki którym swobodnie wybierzesz dla siebie najwłaściwszą i najbardziej dopasowaną opcję. Możliwe, że zarobisz w ten sposób parę groszy.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 30 cze 2020, 22:08
autor: maliza
,,,

Re: Jak dorobić przez internet?

: 17 lip 2020, 14:17
autor: Saszka
Jest jeden, profesjonalny, jak dla mnie najlepszy, portal, który oferuje zatrudnienie zdalne na pełen etat, z dobrym wynagrodzeniem.
Znalezienie ofert pasujących do konkretnego profilu jest dzięki niemu bardzo skuteczne.

Zerknij tu: https://megapraca.pl/praca-zdalnie/poznan - znajdziesz tu pełen zakres ofert!
Co najważniejsze, wszystkie są aktualne, czyli aplikowanie ma sens, bo odpowiadasz na aktualne oferty.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 18 lip 2020, 9:21
autor: loremat
Według mnie o wiele lepiej jest iść do normalnej pracy


_________________________
http://www.promed-stomatologia.pl/  

Re: Jak dorobić przez internet?

: 20 lip 2020, 7:35
autor: almuras
Według mnie to mrzonka i lepiej jest znaleźć jakąś normalną pracę na etat


______________________
wieczór panieński prezenty

Re: Jak dorobić przez internet?

: 23 lip 2020, 15:10
autor: asxx
Z pewnością nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele różnych możliwości daje nam praca przez internet. Pomysłów jest mnóstwo na to, aby zająć się czymś online. Nie wiesz od czego zacząć? To może sprawdź, jakie propozycje opisywane są na stronie https://www.moj-startup.pl/zarabianie-w-internecie/ Wydaje mi się, że chętnie skorzystasz.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 01 sie 2020, 23:32
autor: maliza
Teraz jest to wyjątkowo proste, albowiem wielu pracodawców oferuje pracę zdalną. Wystarczy zerknąć sobie tutaj https://szczecin.geopraca.pl/oferty-pra ... pomorskie/ i przejrzeć oferty. Taka praca w domu, to oszczędność dla pracodawcy i pracownika. Nie trzeba dojeżdżać do pracy. Jest to naprawdę fajne i praktyczne rozwiązanie.

monitory lcd

Re: Jak dorobić przez internet?

: 04 sie 2020, 14:26
autor: sallipip
Nie chcę, aby na świecie było więcej bogatych ludzi, dlaczego nie rozpowszechniają tych informacji. Na stronie znaleziono https://bookofdead-online.pl/ wspaniałych kasyn online. Polecam spróbować grać, a może to da ci duży dodatkowy dochód.

Re: Jak dorobić przez internet?

: 20 sie 2020, 14:51
autor: lilia88
W systemie XTB mozna fajnie dorobić :) Zwłaszcza inwestująć w kryptowaluty :) Ogólnie to system ma duży potencjał, spore możliwości,
można wejść w przeróżne tematy. Złoto, srebro czy inne surowce? Do wyboru do koloru

Re: Jak dorobić przez internet?

: 26 wrz 2020, 23:02
autor: maliśka
Zobaczcie sobie na te aktualne oferty pracy - świętokrzyskie. Teraz generalnie normą jest praca przez internet. Jest on bezpieczna i przede wszystkim nie trzeba tracić czasu na dojazdy do pracy. Jest to również duża oszczędność pieniędzy.

domowa hodowla marihuany