Strona 1 z 1

Dermatolog na problemy skórne

: 25 lut 2020, 14:47
autor: reggy
Podrzucicie namiary na Waszych sprawdzonych dermatologów? Mieszkam w Gdyni i nie ukrywam, że tu będę wdzięczny za kontakt do dobrego specjalisty ;) Polecano mi m.in. Doktora http://aleksanderolsztynski.pl/ . Zawsze dobrze zasięgnąć również Waszej porady ;) Dziękuję za pomoc!

Re: Dermatolog na problemy skórne

: 05 mar 2020, 21:07
autor: Katerina25
Osobiście korzystam z porad https://www.febumed.com.pl/Opatrunek-ok ... 08347.html, którzy serio znają się na rzeczy. Sprzedają też sprawdzone produkty dr Michalesa, przez co w jednym miejscu możesz dowiedzieć się wiele o chorobach skórnych, jak i od razu zaopatrzyć się w odpowiednie specyfiki.

Re: Dermatolog na problemy skórne

: 12 paź 2020, 0:38
autor: eliś
Wiele zależy od tego jakiego typu są to problemy. Na pewno podstawą jest dobra diagnoza. Jeśli chodzi o pozbycie się brodawek, kaszaków czy też prosaków, to warto sobie zerknąć tutaj https://febumed.pl/porady/288-Elektroko ... ki-uboczne . Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat elektrokoagulacji. Warto sobie poczytać. Być może zdecydujecie się na taki zabieg.

Re: Dermatolog na problemy skórne

: 14 paź 2020, 17:25
autor: Oleńka
Wizyta u dermatologa jest wyjściem ale jeszcze lepiej jak to połączysz z odpowiednimi zabiegami kosmetycznymi. Ja wykonywałam peelingi i oczyszczanie wodorowe skóry w tej klinice https://klinikagalena.pl/ ale dodatkowo miałam wsparcie ich dermatolog która nadzorowała mnie cały czas. Takie połączenie dało świetne efekty.

Re: Dermatolog na problemy skórne

: 22 paź 2020, 19:07
autor: martita
Wybór dermatologa zależy od problemu skórnego, dlatego warto poszukać specjalistów w całej Polsce. Ja czytałam, że gabinet z Białołęki ma dobrych lekarzy https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/dermatolog/ . Zajmują się różnymi schorzeniami, więc jeśli masz objawy takie jak wysypka, świąd czy pieczenie, to warto z nimi się skontaktować. Można to zrobić online lub telefonicznie, co ułatwia sprawę.

Re: Dermatolog na problemy skórne

: 07 gru 2020, 6:58
autor: róża1
A nie myśleliście, żeby wykupić sobie pakiet medyczny? Jest to lepsze rozwiązanie, aniżeli płacić za każdą wizytę u dermatologa. Nie ma co marzyć o dostaniu się do dobrego specjalisty na kasę chorych. Pomyślcie nad tym. W razie czego tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/dermatolog macie namiar na takie pakiety. Niewątpliwie oferta jest warta uwagi.