urządzenia do obróbki metalu

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Seweryn_83
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2023, 9:04

urządzenia do obróbki metalu

Post autor: Seweryn_83 »

Cześć! Czy mielibyście dla mnie jakieś wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego urządzenia do obróbki metalu? Pracuję w małej firmie, która produkuje części metalowe i potrzebujemy urządzenia, które będzie w stanie wykonać precyzyjne i szybkie cięcie. Przeglądałem różne opcje i zastanawiam się nad prasą mimośrodkową. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie są zalety i wady tego urządzenia?
Dziękuję za wszelkie informacje i porady!
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 162
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: urządzenia do obróbki metalu

Post autor: Pinki »

Jeśli poszukujecie specjalistów od cięcia laserowego, być może warto zwrócić uwagę na ofertę firmy https://centrumlaserowe.com/ . Słyszałem, że posiadają znaczne doświadczenie w tej dziedzinie, więc warto byłoby się z nimi skonsultować. Podzielcie się swoimi opiniami na ich temat.
Patrycja78

Re: urządzenia do obróbki metalu

Post autor: Patrycja78 »

Czy ktoś może polecić dobrą firmę zajmującą się obróbką metali w okolicach Żywca https://artgrom.pl/obrobka-metali/zywiec/ Jestem zainteresowany współpracą, ale chciałbym mieć pewność, że wybieram solidnego partnera. Z góry dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami!
Rafał33

Re: urządzenia do obróbki metalu

Post autor: Rafał33 »

Cześć! Czy ktoś próbował wykorzystać frezowanie CNC do obróbki metalu dla przepierzeń, ścianek działowych i parawanów https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/prze ... -parawany/ ? Chciałbym usłyszeć wasze doświadczenia i porady w tej kwestii. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ