Praca

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 89
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Praca

Post autor: paniola »

Prowadze własna firme juz kilka lat i bardzo wazna jest dla mnie atmosfera w pracy, wyposażenie i klimat w burze. Jak to kobiety-zwracam uwagę na szczegóły. Cenię sobie także prywatnosc moich pracowników, dlatego zastanawiam się nad zakupem czegos nowego do firmy, a mianowice budka telefoniczna http://www.budkitelefoniczne.pl/ Czy ktoś z Was ma takie cuda w firmie? Moi pracownicy mają 30minut przerwy-każdy kiedy chce, wiec przydałoby się jakieś miejsce na swobodne rozmowy.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Praca

Post autor: martita »

Jeśli prowadzisz własną firmę to warto zainwestować w uzyskanie certyfikatu ISO. To znak dla naszych klientów i partnerów, że nasza firma to poważny gracz. Samo wdrożenie nie jest tak trudne, jeśli skorzysta się ze specjalisty w tej dziedzinie. U nas pomógł pan Adam Sznajder z http://www.adees.net/. Dzięki niemu cały proces przebiegł bez zbędnych komplikacji.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Praca

Post autor: Kachna »

A co sądzicie o pracy za granicą? Ostatnio widziałam na stronie https://pl.europa.jobs/praca-litwa, że można ją znaleźć nawet na Litwie - nie trzeba już wyjeżdżać koniecznie do Niemiec lub Holandii. A Wy pracowaliście kiedyś za granicą? W jakim kraju? Jakie są Wasze wrażenia?
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Praca

Post autor: aniella »

Jak widać ciekawych opcji na pracę jest całe mnóstwo :) Każda praca ma swoje wady i zalety. Ja pracuję w Niemczech, wyjeżdzam z agencją Dolce Vita od kilku miesięcy i szczerze tą firmę polecam https://www.facebook.com/DolceVita-972505972760367/. Firma rzetelna, uczciwa, dbająca o bezpieczeństwo pracowników. Oferują dobre stawki, premie za pracę w okresie świątecznym.
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Praca

Post autor: kelly »

Dla tych co chcieliby popracować w Niemczech polecam dobry kreator CV - https://be-rising.pl - można wszystko zmienić tak żeby całość była po niemiecku albo w innym języku.
ODPOWIEDZ