Pierwsza pomoc

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Pierwsza pomoc

Post autor: agresto »

Jeśli interesuje was szkolenie z pierwszej pomocy pomorskie, to zapiszcie się na nie do firmy https://q-hse.pl/ oni wiedzą jak podjeść do kursanta i potrafią uczyć. Ja osobiście jestem zadowolona, że udało mi się na ich kursy dostać.

now foods egcg green tea extract
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Pierwsza pomoc

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem bardzo ważna jest również pierwsza pomoc w zranieniach skaleczeniach i ranach i rzeczywiście warto wiedzieć, co robić w takich sytuacjach. Na pewno ważna jest dezynfekcja takiej rany, aby nie wdało się żadne zakażenie. Można do tego celu użyć na przykład sprayu Octenisept albo wody utlenionej.
kokuśka

Re: Pierwsza pomoc

Post autor: kokuśka »

Wszystko czego powinnaś nauczyc sie o pierweszej pomocy mozesz nauczyc się na dobrych kursach BHP jak tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ Jest to bardzo dobra firma która przeprowadza szkolenia nawet w dobie Koronawirusa poprzez internet. Jak masz swoją firmę to ich usługi powinny Cię zainteresowac.
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: Pierwsza pomoc

Post autor: revelka »

To prawda dobrze przeprowadzone kursy i szkolenia bhp zawieraja cos takiego ;) wlasnie niedawno mielismy szkolenia okresowe w firmie przeprowadzone przez https://bhphaczkowska.pl/bhp/ jesli chodzi o bhp i ochrone srodowiska, sa to naprawde swietni specjalisci

klimatyzator jako ogrzewanie
Stanisław

Re: Pierwsza pomoc

Post autor: Stanisław »

Jeśli jesteś właścicielem firmy zapewnij swoim pracownikom integracyjny kurs pierwszej pomocy. Dzięki temu poprawisz bezpieczeństwo w swojej firmie, a także relacje między pracownikami. Tego typu kurs można zorganizować za pośrednictwem strony internetowej https://responder.com.pl/kursy-integracyjne-symulacja/.
Martyna7

Re: Pierwsza pomoc

Post autor: Martyna7 »

Pierwsza pomoc i opatrzenie ran wymagają użycia odpowiednich materiałów. Gazy opatrunkowe są niezbędne w każdej apteczce, ponieważ szybko i skutecznie tamują krwawienia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bezpieczne i higieniczne. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://sklep.meringer.pl/kategoria/mat ... nkowe/gazy
ODPOWIEDZ